Przyjazna księgowość
KSIĘGOWOŚĆ INTERNETOWA

Księgowość internetowa - rozliczaj firmę online

 

Jako innowacyjne biuro rachunkowe oferujemy usługę księgowości online, która jest idealną alternatywą dla tradycyjnych usług księgowych. W łatwym w obsłudze programie E-szok klient może samodzielnie wystawiać faktury, mieć wgląd w raporty i prognozę podatków do zapłaty.

 

Pulpit Klienta programu E-szok zawiera wiele przydatnych funkcji. W paru prostych krokach wystawisz fakturę sprzedaży czy fakturę proformę, którą wyślesz do nabywcy ze zintegrowanej skrzynki pocztowej albo wybierzesz opcję wydruku i wyślesz ją pocztą tradycyjną. W księgowości online łatwo prześlesz do naszego biura dokumenty dotyczące sprzedaży i poniesionych kosztów oraz wyciągi bankowe. Nasze biuro rachunkowe zajmie się ich księgowaniem, rozliczaniem podatków, wysyłaniem deklaracji podatkowych i obowiązkowych Jednolitych Plików Kontrolnych. Klient musi tylko opłacać podatki i składki na czas – o czym przypomni mu system automatycznego powiadamiania.

 

E-szok znakomicie usprawnia kontakt między przedsiębiorstwem a  naszym biurem rachunkowym i przepływ dokumentów. W księgowości online ułatwieniem jest rozbudowany system powiadomień i możliwość rozmowy na czacie. Dzięki szyfrowaniu informacji na serwerze poufne dokumenty i finanse Twojej firmą są w pełni bezpieczne. 

 

Korzystając z e-księgowości oszczędzasz czas i pieniądze: nie musisz przywozić nam osobiście dokumentów do biura, zrobisz to szybko i wygodnie za pośrednictwem programu e-Szok.  

 

Skontaktuj się z nami i przejdź na e-księgowość, oszczędzając czas i pieniądze

 

Zastanawiasz się
ile kosztuje
prowadzenie księgowości w Twojej firmie?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i porównaj ceny z innymi biurami rachunkowymi

dowiedz się więcej
http://
https://www.iksiegowosc24.pl/biura-rachunkowe/mazowieckie/siedlce/przyjazna-ksiegowosc-spolka-z-ograniczona-odpowied
https://kongresdrogowy.pl/
http://proarch.waw.pl/
https://www.facebook.com/PluginPR/
http://1atp.eu/
https://adwokat-aneta-nowak.pl/
https://e-pokupki.pl/?pl
http://dimmex.pl/
https://krzysztofjanowski.pl/
http://
http://