O nas

Przyjazna Księgowość to nowoczesne biuro rachunkowe wyręczające Klientów w kompleksowej obsłudze księgowej firmy – bez względu na jej wielkość czy formę prawną. Działamy na podstawie kluczowych zasad, które wyróżniają nas na rynku, sprawiając, że współpraca staje się przejrzysta i efektywna dla Twojego biznesu: 

Przyjazna Księgowość sp. z o.o. w Oferteo.pl        

  CZUWAMY

… nad pełnym profesjonalizmem i rzetelnością podejmowanych działań. Doświadczony zespół księgowych gwarantuje najwyższą jakość obsługi, kompleksowe doradztwo podatkowo-rachunkowe i komfort uwolnienia od odpowiedzialności za wszelkie kwestie księgowe. 

WSPIERAMY

…nieustanny rozwój biznesowy firm naszych Klientów. Korzystamy z szeregu innowacyjnych funkcjonalności, które umożliwiają wsparcie Twojej działalności każdego dnia, już od momentu pierwszych formalności związanych z jej startem, które przejmujemy na siebie. 

OPTYMALIZUJEMY

…księgowość Twojej firmy na poziomie merytorycznego konsultingu i wdrażania najkorzystniejszych rozwiązań oraz logistycznie, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi, które do minimum upraszczają m.in. proces przekazywania dokumentów. 

ZAPEWNIAMY

…do dyspozycji Klientów profesjonalnych opiekunów, których kompetencje pozwalają na skuteczne doradztwo zarówno doświadczonym biznesmenom, jak i osobom, które zdecydowały się na założenie pierwszej firmy. 

 A to wszystko, by uczynić KSIĘGOWOŚĆ PRZYJAZNĄ!

 

Jesteśmy biurem księgowym oferującym kompleksowe usługi dla działalności gospodarczych i spółek z o.o. od rejestracji działalności poprzez rozliczenia i składanie deklaracji podatkowych, aż po kadry i płace dla firm.

 

Nasze biuro rachunkowe Siedlce specjalizuje się w obsłudze firm transportowych i handlowych, ale pracuje także dla różnych branż. Nasze usługi kierowane są do małych, średnich oraz dużych firm, a także stowarzyszeń i fundacji. Jak każda renomowana księgowa, posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa ochrony danych wrażliwych. Korzystamy z innowacyjnego narzędzia E-szok, które zapewnia szybką wymianę dokumentów księgowej z klientem, oszczędzając czas. Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu księgowości uproszczonej i pełnej, obsługi kadr i płac czy innych usług dodatkowych, o których dowiesz się więcej w zakładce oferta. 

 

Nasze biuro wspiera klienta, sprawdzając poprawność dokumentów i ewidencji oraz oferując mu fachowe doradztwo. Klient nie musi się martwić o poprawność i terminowość rozliczeń, jego zadaniem jest tylko opłacanie składek i podatków. Nasze biuro księgowe świadczy usługi dla firm nie tylko z Siedlec, ale i całej Polski, zapewniając najwyższy poziom świadczonych usług.

 

Poznaj pełną ofertę naszego biura księgowego lub skontaktuj się z nami teraz.

 

Zastanawiasz się
ile kosztuje
prowadzenie księgowości w Twojej firmie?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i porównaj ceny z innymi biurami rachunkowymi

dowiedz się więcej
http://
https://www.iksiegowosc24.pl/biura-rachunkowe/mazowieckie/siedlce/przyjazna-ksiegowosc-spolka-z-ograniczona-odpowied
https://kongresdrogowy.pl/
http://proarch.waw.pl/
https://www.facebook.com/PluginPR/
http://1atp.eu/
https://adwokat-aneta-nowak.pl/
https://e-pokupki.pl/?pl
http://dimmex.pl/
https://krzysztofjanowski.pl/
http://
http://