Przyjazna księgowość
PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ

Pełna księgowość to spokój i bezpieczeństwo Twojej firmy

 

Zajmujemy się profesjonalnym i terminowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych dla spółek z o.o., spółek akcyjnych, spółek komandytowych, spółek komandytowo-akcyjnych, fundacji, stowarzyszeń, szkół oraz innych podmiotów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zapewniamy powierzającym nam obsługę swoich firm poczucie bezpieczeństwa.

 

Prowadzenie pełnej księgowości :  

 

Naszą usługę pełnej księgowości wykonujemy zgodnie z aktualnymi przepisami dotyczącymi rachunkowości, podatków dochodowych, podatku od towarów i usług i innymi mającymi zastosowanie w rozliczaniu działalności gospodarczej. W ramach rozliczanej miesięcznie obsługi oferujemy kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym oraz wprowadzanie ich do systemu finansowo-księgowego. Opracowujemy roczne sprawozdania finansowe i deklaracje podatkowe, na życzenie właścicieli sporządzamy monitoring wyników.  Nasze biuro zajmuje się sporządzaniem bilansów otwarcia, bilansów rocznych, rachunków zysków i strat i wszelkich innych dokumentów wymaganych dla pełnej księgowości

 

Naszym klientom udostępniamy intuicyjny system księgowy, który mogą obsługiwać z Pulpitu Klienta na komputerze lub smartfonie. Dzięki systemowi księgowości online zyskasz dostęp do dokumentów źródłowych, deklaracji podatkowych, informacji o pracownikach raportów, analiz i informacji o przychodach i kosztach Twojej firmy. 

 

Wycena usługi prowadzenia pełnej księgowości zależy od liczby dokumentów miesięcznie, stopnia skomplikowania dokumentacji, ilości pracowników czy formy opodatkowania.

 

Zapytaj o naszą ofertę.

Zastanawiasz się
ile kosztuje
prowadzenie księgowości w Twojej firmie?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i porównaj ceny z innymi biurami rachunkowymi

dowiedz się więcej
http://
https://www.iksiegowosc24.pl/biura-rachunkowe/mazowieckie/siedlce/przyjazna-ksiegowosc-spolka-z-ograniczona-odpowied
https://kongresdrogowy.pl/
http://proarch.waw.pl/
https://www.facebook.com/PluginPR/
http://1atp.eu/
https://adwokat-aneta-nowak.pl/
https://e-pokupki.pl/?pl
http://dimmex.pl/
https://krzysztofjanowski.pl/
http://
http://